Wielki pożar w mieszkaniu – fototapeta do pokoju małego strażaka

Lawa

Kilkuletni chłopcy mają milion pomysłów na minutę. W zależności od tego, jaka bajka jest obecnie popularna, czym interesują się rodzice, co ciekawego robią jego szkolni towarzysze przygód, zainteresowania dziecka mogą ulegać ciągłym zmianom. Jest to bardzo trudne wyzwanie dla każdego rodzica, ponieważ każdorazowo chcemy wspomagać rozwój zainteresowań naszej pociechy. Jeżeli w naszym domu rośnie mały strażak, który uwielbia przygody bajkowego strażaka Sama i jego przyjaciół, który sprawdza, czy w waszym mieszkaniu aby na pewno znajduje się gaśnica i wie, do czego służy hydrant to warto zainwestować w fototapetę, która na pewno go ucieszy.

Dobrym rozwiązaniem, szczególnie dla starszego kilkulatka będzie fototapeta przedstawiająca lawę lub płomienie. Dzięki temu dziecko może pobudzać swoją wyobraźnię oraz kreatywność bawiąc się w udawane gaszenie pożaru. W końcu wiadomo, że podłoga to lawa, a  w 3D wygląda to jeszcze fajniej.

Dzięki takim zabawom dziecko poznaje zasady właściwego postępowania w przypadku prawdziwego zagrożenia. Dla nieco młodszych dzieci, bardzo ciekawą alternatywą mogą okazać się fototapety przedstawiające rodzaje wozów strażackich, lub po prostu pokazujące jego ulubionych, bajkowych bohaterów, którzy na pewno nie boją się żadnego pożaru.

Takie fototapety na ścianę w pokojach dzieci są noe tylko elementem dekoracyjnym, lecz również pozwalają na zdobywanie wiedzy, która jest bardzo istotna i przydatna, ponieważ może kiedyś uratować komuś życie.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *